Něco o mně...

Něco o mně...

Kdo jsem? Jsem to, co si myslím, že jsem… Když se nad tím zamyslíš, pochopíš. O celém stromu lze z jeho plodů úsudek dělat.

Jsem, žena, jsem matka, jsem člověk, jsem dítě, jsem dcera. To všechno jsem… Jsem stejná jako ty, mám chyby jako ty… Pláču jako ty, směju se jako ty, i bolest znám jako ty… Nejsem nic víc než ty a nejsem nic méně než ty...

Někdo říká, že jsem čarodějka , kdo ví…. Každopádně jsem, a to je důležité...

Zabývám se výkladem z karet, astrologií, výukou karet. Používám karty „Lenormandky“, mariášové a piketové. Provádím písemné i osobní výklady.

Kartám se věnuji od r. 1998, rok před tím mě byla sdělena diagnóza diabetes I. typu. Následující rok byl pro mě velice poučný… Mohla jsem si vybrat, zoufat, plakat, litovat se…(také jsem toto všechno do puntíku dělala ) a nebo bojovat ! Což nastalo až po roce…

První dost důležitý impuls byla půlroční dcera, pak manžel a někdy později hlavně já! Kdybych měla poděkovat všem těm, kteří stáli, stojí a budou stát vedle mě… jéjé, popsala bych seznam a jistojistě bych na někoho zapomněla. Nic v životě není náhoda a děkuji za vše, co prožívám, poznávám a díky Bohu, ještě poznám.

Nemoc beru už pozitivně, dá se s ní žít, díky ní je to, co je teď , což pro mě znamená to pravé štěstí. Mám velkou rodinu, přátele, práci, která mě baví a co víc - vím, že všechno, co se děje, je odraz našeho myšlení. Pochopit to a následně pro to a s tím něco udělat, je osvobozující. Pak věř, že překážky ti přijdou jako výzva a jedno nepatrné díky ti přijde jako dar.

Výklad z karet je mou srdeční záležitostí, stále se učím, zdokonaluji, poznávám…. Nesoudím, nezavrhuji, nechci, aby to ostatní lidé dělali mně. Je spousta kartářů, věštců, mágů a čarodějů…..pokud sis vybral/a mě, děkuji za důvěru a snad ti ve tvém životě budu pomocníkem. Jen tě prosím - nezneužívej mé ochoty vyložit ti karty, i ty jednou budeš muset vrátit tuto „službu“ někomu jinému. Pokud tak nečiníš, nečekej lepší odplaty, než tu, kterou sám/a dáš. Někdy je lidská touha slepá a nenasytná - tak přemýšlej, zdali už nejsi částečně slepý/á, nebo přesycený/á. Cesta ale vždycky vede, jen musíš chtít tou cestou kráčet.

Napadají tě nějaké myšlenky, klidně je napiš do vzkazovníku (návštěvní knihy), poděl se s ostatními o své zkušenosti o cokoli. Potřebuješ-li radu, navštiv poradnu… Pokud jsi spokojen/á s mou prací, nevyužívej bezplatné služby často a využij dalších služeb. Přeji ti hodně dobrého, s úctou

        Vaše kartářka
                               Hanny