Předpovědi

Co nás čeká podle kartářky/předpovědi

Roky: 2014,2013,2012,2011,2010,2009


Rok 2014videopředpověď >>> 1x kliknutím na okno YouToube spustíte přehrávání
Rok 2013videopředpověď >>> 1x kliknutím na okno YouToube spustíte přehrávání
Rok 2012videopředpověď >>> 1x kliknutím na okno YouToube spustíte přehrávání
Rok 2011 


Roku 2011 vévodí dvě esa...

...to znamená, že mnoho lidí získá práci, ale naopak, dost se jich bude stěhovat.

Narodí se víc děvčátek, než kluků.

Rok bude přát více ženám, než mužům, ale... vznikne mnoho „mileneckých vztahů“.

Zisk mohou očekávat ti, co nevěřili planým slibům, nehleděli vysoko.

Ti, co letos přijdou o práci, peníze, si mají uvědomit větší pokoru, nedělat si iluze, postavit se nohama na zem.

Mnoho z nás, kdo stále žije v tmách. Mnoho z nás, co nechtějí přijmout zodpovědnost sami za sebe a ti mají v tomto roce pochopit, že všechno, co se jim děje, je jejich vlastní vina.

Jestliže, jste během dne neobjevili nic zvláštního, pak jste z toho dne moc neměli.

Tento rok bude ne jenom o individualitě, ale o společnosti, skupinách.

Budeme se spojovat, snažit se zaklínit do nějakého spolku, rodiny, pracovního kolektivu, strany...

V první polovině roku budeme ještě hledat a přemýšlet, ve druhé už namíříme přímo své šípy na terč.

Jak už jsem řekla, ti co hledali spásu v ideálech, černé díře, jejich šípy nedoletí. Je třeba z toho vyvodit závěr pro sebe: komu věříme, komu lžeme, komu nasloucháme. Jen tak dojdeme uzdravení.LEDEN

V tento měsíc budeme potlačovat energii.

Ten kdo bude jednat podle své intuice, nepustí k sobě faleš,může získat velmi mnoho, ostatní se budou zlobit sami na sebe, s vlastní přetvářkou...

“Lidé si myslí,že přátelství je založené na podobnosti. Jsou příliš netrpěliví a nedokáží čekat na úžasné výsledky, které mohou přinést protiklady."ÚNOR

Ó ženy, ženy...

I had v ráji obelstil Evu v pokušení...

Tento měsíc si pamatujte, že za líbivým slůvkem, se nemusí vždy skrývat člověk, který to s vámi myslí dobře!BŘEZEN

Sex nemá s láskou nic společného.

Proto tento měsíc nečekejte na trvalý vztah.

Setkání, oslavy a jiné spol. události nemusí dopadnout zrovna tak, jak očekáváme.

Proto: Neočekávejme, nebudeme zklamaní!DUBEN

Tento měsíc bude počátkem třídění...

Stěhování, pohyb, rozpad, ale i posun na životní cestě.

Nelituj toho co se stalo, ale toho co se nestalo a stát se mělo!!!!KVĚTEN

Všeho mnoho, dostatek energie, financí, mnoho práce… To přináší stres, vypětí, přepracování.

Tento měsíc, rozhodně neuzavírat smlouvy, soudy také nemusí dobře dopadnout.ČERVEN

V červnu si budeme nějak víc všímat co chceme my sami. Budeme se dívat do svého nitra. Uvědomíme si, že třeba nemáme stejný názor s bratrem, sestrou, nadřízeným… Budeme se najednou setkávat s cizími lidmi a s nimi se „spojovat“. Všimneme si, že mnozí, co si říkali bratři a sestry, přátelé…, se obrátí úplně jinam a my taktéž. Je těžké přijmout sám sebe, když neumíme přijímat i ty druhé s jejich chybami. Děláme to proto, abychom zamaskovali ty své. Já ani ty nejsme dokonalí, tak neukazujme prstem na jiné, že oni mohou za naše smutky. Nehledejme útěchu tam, kde nám budou říkat to, co slyšet chceme!

Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.ČERVENEC

V červenci budeme myslet, že už máme jasno a tak budeme chtít započat nové v praxi. Pozor, myšlenka je jako písek ve větru a ten se musí teprve rozptýlit všude tam, kde získá základ pro naše započaté dílo. Ještě pořád bude přetrvávat jakési hledání komunity, přátel, či posluchačů k naší osobě. Lépe býti poustevníkem, než dělat třetího! A někdy lépe nedělat nic.

Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že vy jste pilot!SRPEN

Tady už se nám bude rýsovat nějaký výsledek ze započatého, i v politice by se mohlo ukázat, že nemáme jenom pantáty, ale i sem tam nějakého člověka z lidu. Snad nějaký zákon i pro lidi a ne proti nim. Píši to s určitou ironií a omlouvám se za to. Můžeme ale doufat, že jsou mezi námi stále i lidé kteří věří v poctivost, rovnováhu. I v tom individuálním životě, zasadíme nějaké to semínko, co vyklíčí, tak jenom dobře zalévejme a starejme se, abychom pak nesklízeli kaktus, nebo bodláčí!

Jak zasejeme, tak sklidíme!ZÁŘÍ

Tak žaludský spodek se naštěstí obrátil hlavou vzhůru a tím zmírnil jakési trápení. Nechci to zlehčovat, ale „Boží mlýny“ pořád melou a melou jistě a i když si to někdo nemyslí, tak spravedlivě. Kdo bičem trestá, sám bude 2x více bit. Kdo výčitku používá ke spasení, toho výčitky druhých utlučou.

Viděli jste film s J. Marvanem Poslední mohykán? Kdy ho v zápletce zavřou do blázince a „vysvobodí“ ho jeho bratr (dvojče) a tak nemusí trávit dny v sanatoriu pro duševně choré, vrátí se k rodině „jako“ svůj bratr. Rodina v nevědomí, že mluví se svým strýcem si postěžuje na tatínka. Marvan pak má možnost vidět své vlastní zrcadlo, jak ho vlastně vidí jeho rodina – jako tyrana, sobce, bez citu.

Občas by jsme se mohli stát svým dvojčetem všichni.ŘÍJEN

Obě karty stojí rovně. Karty srdcové. Pro některé pasivita, pro některé stabilita, ukotvení, svatby, sňatky. Mnoho těch, co se zamilují, bohužel některým to hodně zkomplikuje život . Takže se mám v říjnu na co těšit a rozmotávat všechny ty milostné úhelníky .

No, ale i povodně . Ty už mohou začít měsícem předchozím.LISTOPAD

Co říct o tomto měsíci?budeme čelit tlaku zvenčí, může vzniknout nějaká panika. Vidíte toho kozla na zelené 9 ? když uděláte kozla zahradníkem, ručím vám za to, že těžko bude mít kdo co vzít z vaší úrody. Komu tedy důvěřujete, na koho spoléháte, odevzdáváte svou zodpovědnost na jiné, čekáte na lepší okamžiky, než je tento? Říkáte si, že máte podle karet, astrologie, numerologie nedobrý rok a tak je lépe raději sedět za bukem? Mnooo…, pak si udělejte dobré zásoby (nejen materiální, ale i dostatek pevných nervů).

Pamatujte, že pomoc najdete vždy na konci svého ramene a nikdo, než vy nežije váš život!PROSINEC

V prosinci končíme „Božím okem“. Není se co divit, když měsíc předchozí přinese mnoho událostí. Zelené eso, říkáme mu „Boží oko“ je karta opravdu nad naše chápání. Jednou vyjde na otázku: Jak dopadnete u soudu ? A vy prohrajete. Jindy vyjde na otázku: co můžete dnes očekávat za den? A vy vyhrajete ve sportce. Ač na jedné straně prohra a z druhé strany výhra, obojí se tak mělo z nějakého důvodu stát, byť v prvním případě je člověk zklamaný a ve druhém případě je člověk spokojený. Je mnoho věcí, co chápeme jako nespravedlnost a přece... I ta nás nutí k zamyšlení.

Jak říká jedna moje kolegyně: „Tohle je v Božích rukou“

Sama jsem zvědavá, jaká událost se chystá – bude to určitě na poli politickém…Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve tvém životě!
Rok 2010

Obecně pro rok 2010 jsem vytáhla následující 3 karty s otázkou: „Co můžeme očekávat obecně v roce 2010?

 PARK - DÍTĚ - STROM
Ilustrační obrázek

Karty jasně naznačují, že se další rok bude týkat hlavně zdraví (nehledě na informace o prasečí chřipce). Mnoho lidí se začne zajímat o celkové posílení komplexního zdravotního stavu. Začnou si víc všímat toho, jakou logiku dává to, že mnoho lidí s chřipkou do příchodu mexické chřipky podceňovalo a nevadilo jim přenášení nezodpovědností všech nakažených.

Co na tom, že se doporučuje nemoc vyležet, tedy se i izolovat – díky této „mediální hrozbě“ vzejde i něco dobrého.

Všeobecně by podle astrologie měl být rok 2010 o vztazích – já to z pohledu karet vnímám o zdraví, zdravotnictví. Karta dítě nám ukazuje naše naděje na změny, které se promítnou opravdu ve větší míře v oblasti zdraví. Celkové zde nevidím zásadní zlom – tedy pokud chcete, lze kartu dítě s č. 13 chápat jako určitý nový začátek. Stále mne to však utvrzuje, že mnoho víc lidí bude hledat odpovědi skrze alternativní cesty. Což je začátek nové cesty. Také zde přijde k častým změnám bydlení. Ve spojení s numerickou hodnotou musím také napsat, že se budeme také zajímat o samotné „psyché“ (výraz pro lidskou duši či mysl). Tedy nebude až tak vydělován a potlačován rozumem. Jinak celkově, stručně řečeno – strach je na místě pouze pro ty, co chtěli být první, i za cenu podvodu, nekalých praktik. Také pro ty, co uspokojovali své potřeby na úkor sebelítosti, pro ty ostatní se otevírá určité ohodnocení, ocenění jejich skutků. „ Ti co byli první, budou poslední, co byli poslední, budou první…"

Zrozením něčeho nového znamená pro jedny obavu, pro jiného možnost těšit se...


Leden

Ilustrační obrázek
V lednu nás čekají určité nabídky od různých společností a my budeme muset činit rozhodnutí. Ti kdo mají nějaké pohledávky, mohou očekávat jisté poslední varování, ti kdo někde spoří penízky, přijdou nabídky, které budou znít velmi lákavě. Kdo nedbali o své zdraví, těm přijde určité varování ať už v lehčí, či těžší formě (individuálně). Budete moci změnit lékaře, banku, dodavatele energií (pozor, ne souseda ).
Únor

Ilustrační obrázek
Tento měsíc si udělejte čas na rodinu, vzdálenou, blízkou, přátele. Pokud uzavřete v tomto měsíci sňatek, určitě se můžete těšit. Přinese stabilitu, oporu. V tomto měsíci určitě nedělat žádná rozhodnutí ohledně práce. Tento měsíc bude více zasvěcen citům, pocitům, vyznání. Je to čas odpočinku, relaxuj, doplň energii formou kontaktů s blízkými. Je třeba jim ukázat, že je máme v srdci.

Pamatujte, tím tvoříte zítřek...
Březen

Ilustrační obrázek Březen se bude týkat bydlení. Pokud máte nějaké projekty v hlavě, v tomto měsíci je budete velmi dobře realizovat a dotahovat do detailu. Pokud se nechystáte zrovna stavět, určitě nemusíte vynakládat finanční prostředky na honosné rekonstrukce (pamatujte, jsou to materiální věci a do hrobu si je nevezmeme), zasaďte si nějakou hezkou květinu, vemte si temperové barvičky a pomalujte stěny „grafity“. Vaše kreativita, energie a čas vložený do zútulnění bydlení bude opět bonusem nejenom po celý následující rok.

Nebojte se experimentů, vytáhněte staré harampádí a udělejte pořádek. Nezatěžujte svůj příbytek nefunkčními přístroji. Co nepoužíváte, darujte, nebo zpeněžte, co lze. Obklopte se víc živými květinami, než umělými, nebo sušenými. Prostě pusťte se do jarního úklidu - uděláte si i pořádek na duši .Duben

Ilustrační obrázek V dubnu se budeme radovat z plodů, které jsme zaseli v březnu. Pokud jsme žádali o povolení stavby, dočkáme se kladného výsledku. Pokud jsme investovali čas do úklidu a odlehčili jsme okolí – můžete dokonce pocítit, že se vám začíná dařit i na poli pracovním (finančním). Mohou přijít nabídky na práci, výsledky z pohovorů... Nezapomínejte, že v prostředí, ve kterém žijete (myšleny 4 stěny bytu, domu) na vás zanechají otisky, které vysílají dál do okolí. Tedy všechno souvisí se vším. Váš čas pro své bydlení, není pouze určen jedním směrem – zabijete 5 much jednou ranou . Pro ty, co jsou pasivní či agresivní, mohou pocítit větší nervozitu, napětí, až „horkost“. Tedy mohou začít pálit staré rány...Květen

Ilustrační obrázek
V tomto měsíci budeme spíš pasivnější. Ti kdo v tomto měsíci potkají lásku, nebude mít dlouhého trvání, stejně tak i nástup do nové práce nepřinese dlouhodobé uplatnění. Může nastat trošku ono „psyché“, stav úzkosti. Citlivější jedinci až deprese. Karta nám chce ukázat pomocí Luny skrytá tajemství – je čas určité meditace, ponoření se do vlastní mysli. Ani v tomto měsíci, stejně jako v únoru nepočínejme nic nového. Jediné, čemu tento měsíc přeje, je početí . Zkusme i „čarovat“
Červen

Ilustrační obrázek I když se v červnu těšíme už na brzkou dovolenou, budeme ještě před ní trošku dotahovat. Tady se může jednat i o vliv určitého zákona, vyhlášky nebo určitého nařízení, co ovlivní většinu lidí. Taktéž může být změna počasí , která způsobí škody...

Tento měsíc mohou lidé nad 45 let pocítit i určitou křivdu z hlediska daní, zdravotního nebo sociálního pojištění. V tomto měsíci se budeme muset hodně bránit zbytečným nařízením, ale také pomluvám, nařčení (neříkám, že všichni). Rada: nespoléhejte se na ostatní, ale pouze na sebe – důvěřuj, ale prověřuj! Ve všech oblastech!Červenec

Ilustrační obrázek
V červenci bychom měli být obzvlášť opatrní a to hlavně z hlediska médií. Mohou zde vzniknout poplašné zprávy. Není všechno zlato, co se třpytí. Také v nejbližším okolí uvidíme hodně přetvářky. I tento měsíc nás bude ovlivňovat politika! Už karta hada napovídá, že se nebude jednat o něco v náš prospěch! Tento měsíc si od hada můžeme vzít jedině to, abychom sundali masku!

Srpen

Ilustrační obrázek
A tady je naše karta č. 13. Po měsíci červnu a červenci se ukazuje jiskřička naděje, ale pozor - také určité naivity a důvěřivosti lidem, co si naši důvěru nezaslouží. Celkově bude převládat živel vzduchu. Tento měsíc obzvlášť naslouchejme vlastní intuici, pozor - nepleťme si intuici s našeptáváním a pochybováním. Intuice je pocit! Myšlenky budou onou hybnou silou a tím dobrým senzorem na všechny události kolem. Vraťme se na chvilku do dětské bezprostřednosti, kde kouzla i zázraky nejsou ničím nepřirozeným. Spontánnost - dávka upřímnosti, nás přenesou tímto měsícem bez škrábnutí...Září

Ilustrační obrázek
V září každému, co jeho jest. Tzv. „Boží prst“ – myšleno i v dobrém slova smyslu. Každý skutek, bude odměněn. Ať už dobrý, špatný, i pasivita...

Každopádně je zde stále vliv z předchozího měsíce, živel vzduchu. Tedy myšlenky, intuice, jenom trošku slábnou a začne převládat víc pasíva. Ti z vás, kdo se chtějí učit něčemu novému a „Boží prst“ nepodcení, bude cesta usnadněna.Říjen

Ilustrační obrázek V říjnu si připomeneme měsíc březen, kdy se budeme věnovat svému bydlení. Jde ruku v ruce se svátkem „Samhain“. Připravujeme se na svátek zemřelých, ale život v tomto reálném světě, nám ukazuje i to, že minulost už nevrátíme a máme se z ní poučit. Opět se věnujte rodině, přátelům. Není to měsíc na změny. Přeje návštěvám, setkání, školním srazům, výletům. Může zavládnout opět pasivita. I v pochmurném podzimu lze zažít radost. Jak si usteleš, tak si lehneš – známe všichni. Připravte své bydlení na zimu a choďte hodně na procházky.Listopad

Ilustrační obrázek Opět „Boží prst“, který se vrací dokonat, co nestačil učinit v měsíci září. Bude na nás, zda pochopíme či nikoli. Kdo schraňuje, skrblí, přijde o dvojnásobek, kdo plýtvá a myslí pouze na sebe, zůstane sám se svým „nic“. Stejně tak i se zdravím! Nesnažte se podléhat panice – vše zlé je pro něco dobré! Pokud bude většinu ovládat panika – zhmotní se! Zbavme se všeho, co tvoří břemeno, tj. vyčpělých vztahů, bolavých zubů, dluhů, vděku... Jinak přijdeme o mnohem víc - o vlastní svoboduProsinec

Ilustrační obrázek
Tato karta sama o sobě značí tajemství! Tedy prosinec bude v jistých „očekáváních“, i nejistotě, co nám všechno rok 2010 přinesl. Nebudu tady šířit paniku, ale intuice mi říká, že opravdu možné je všechno. Může dojít i k jisté nové taktice, jak dosáhnout diktátory svůj cíl. Také může přijít něco převratného, vynález, zjištění... něco, co bude viditelné, hmatatelné pro všechny!

Každopádně skryté vyjde na povrch. Proto může přijít příjemné překvapení, ale i rozčarování...
Závěrem: Pamatujte si, že OSUD není předurčen! Všechno se dá změnit našim rozhodnutím. Nepleťte si pasivitu s flegmatismem! Stále máme pro co žít, stále se opakuje zrození a smrt, tedy je pořád se co učit a poznávat. Nevzdávejte nic předem. Vše dobré v Novém roce!

Ilustrační obrázek
Rok 2009

Dokončení článku ze serveru Novinky.cz - článek "Co říkají karty o roce 2009".

Asi mi dá každý za pravdu, že rok 2008 za sebou zanechal zvláštní pachuť. Už teď odpovídám, že do příštího roku budeme vcházet odlehčeni, i když to nebylo v mnohém naše vlastní, dobrovolné rozhodnutí, třeba při změně nebo ztrátě zaměstnání, bydlení, ale i náhlých zdravotních či finančních kolapsů.

Postavme si rok 2009 jako šanci na změny, které využijeme. Každý problém, který se před nás postaví, je výzva. Buď ji využijeme, nebo se zastavíme či utečeme. Každá překážka je předzvěst toho, že jsme připraveni uzavřít nějakou kapitolu a začít novou.

Rok 2009 vytvoření k pochopení těchto vět, úrodnou půdu mnohem víc, začneme vnímat věci mezi nebem a zemí. Finanční krize se promítne do velké masy lidí a přinutí rozhýbat ledy. Finance jsou prostředek energie. Nejistota, která zavládne, vybičuje většinu k aktivitě i ty méně aktivnější. Způsobí to jistý chaos, ale na výsledek si budeme muset počkat ještě pár let.

Tady se hodně projeví ročníky 1990, budou jakýmsi hybatelem. Mladí lidé, studenti, vnesou nové myšlení. Ale pochopitelně to nemůžeme nechat jenom na nich. Politická scéna bude sledovanější a můžeme mluvit o počátku rození jakési revoluce.


Jaro

Ilustrační obrázek


Karta Kniha – přecitlivělost, touha po jistotě. Neotevřou se ještě odpovědi na otázky a budeme v očekávání. Mluvíme stále o otaznících, často píchneme do vosího hnízda, ale pálení po žihadle bude znatelné. Finanční krize bude hmatatelná a znatelná, budeme čekat, co se stane. Počasí si s námi s počátku zahraje, mráz, sníh, náhlé oteplení. Určitě tady je začátek něčeho, na co jsme doposud nebyli zvyklí. Může to souviset s nějakými úředními doklady. Po finanční stránce zde mohou být nečekané příjmy.

Dařit se bude zemským znamením: Býkům, Pannám, Kozorohům.
Léto

Ilustrační obrázek


Karta Čáp – tady už vidíme, že budeme čelit hromadným změnám. To, co jsme započali na jaře, dojde výsledku. Obdržíme odpovědi na otázky, tedy dozvíme se opravdu PRAVDU, co nás čeká a jaké dopady má finanční krize. To nás přinutí jednat – jenom pozor na unáhlení, mohlo by to mít opačný efekt a do čela by se mohli dostat diktátoři. I v osobním životě pocítíme touhy po změně, takže může dojít k výměně partnerů, poznání nových přátel.

Dařit se bude vodním znamením: Rakům, Štírům, Rybám.
Podzim

Ilustrační obrázek


Karta Věž – tak tady asi opravdu jednou větou – zamelou Boží mlýny. Každý se zařadí tam, kde má své místo, ukážou se pravé tváře, shodí masky. Někdy to může být velmi krutý pohled, pro jiné milé překvapení.

Dařit se bude vzdušným znamením: Blížencům, Váhám, Vodnářům.

Zima

Ilustrační obrázek


Karta Myši – vysloveně učebnicový příklad. Budeme vytahovat zásoby, takže si je musíme udělat, opět vlna propouštění, období starostí, také může být nějaká epidemie. Období zimy bude přát hlavně těm, co byli připraveni. Cenné věci pozbydou hodnoty. Nastanou slevy aut, elektroniky. Jenže i velké šetření, jak říkám, hlavně pro ty, co mají v komoře.

V zimě se bude dařit ohnivému znamení: Beranům, Lvům, Střelcům.